logo
 
 
 
 

O nas

photo

VERTANO - tworzenie wartości - zwiększanie wartości

slash
slash

Od 1997 roku nazwa VERTANO oznacza stabilne, zrównoważone, a przede wszystkim zakończone sukcesem inwestycje w nieruchomości komercyjne, ze szczególnym uwzględnieniem obiektów biurowych, handlowych i przemysłowych.

Kompetencje firmy obejmują nabywanie gruntów, opracowywanie koncepcji, zarządzanie planowaniem i budową, zarządzanie nieruchomościami, leasing i marketing. Vertano jako konsultant wraz z wyspecjalizowanymi partnerami doradza również w restrukturyzacji i repozycjonowanie projektów i nieruchomości inwestycyjnych, celem zwiększenia rentowności i zapewnienia długoterminowych zysków.

Jako dostawca usług, inwestor zastępczy lub inwestor Vertano była zaangażowana w pozycji lidera przy realizacji obiektów o powierzchni brutto ponad 1 miliona m²  i wartości rynkowej ponad 1,6 mld EUR. W ciągu dwóch ostatnich dekad działalność koncentrowała się na rynku polskim.

Rok 2017 oznacza rozszerzenie działalności na inne rynki europejskie, takie jak Niemcy, Austria, Dania i Węgry.

Według naszej filozofii, każda inwestycja jest realizowana przez specjalnie powołaną spółkę celową (SPV), dla których Vertano Holding działa jako zarządca w celu zagwarantowania wysokiej jakości i transparentności w zakresie inwestycji i zarządzania procesami inwestycyjnymi. W celu profesjonalnej realizacji projektów Vertano opiera się na współpracy z najlepszymi partnerami finansowymi, kancelariami prawnymi, firmami budowlanymi i kierownikami projektów z lokalnych rynków.